ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
Sony Xperia 10 VII
Ekran Boyutu
6.1 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.9
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Turkuaz |
| Ekran Boyutu | 6.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 422 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 91.34 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Triluminos Ekran Çerçevesiz Tasarım DCI-P3 100% 120 Hz Dokunma Tepki Hızı |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 82.92 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Özellikleri | USB PD (Power Delivery) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Hibrit Otomatik Odaklama (Hybrid Autofocus) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Fiziki Denklanşör Tuşu Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Seri Çekim (Burst) Modu 84° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) SteadyShot Video Kayıt Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (123°) 1/3 Sensör Boyutu 16mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Sensör Boyutu | 1/4 İnç |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sanal Flaş SteadyShot Video Kayıt Gesture Shot Yapay Zeka (AI) İyileştirme Gülümseme Algılama 26mm 78° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 (SM6475-AB) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 710 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 153 mm |
| En | 72 mm |
| Kalınlık | 8.3 mm |
| Ağırlık | 168 Gram |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX AptX Adaptive aptX HD LDAC |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 IPX5 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | DSEE Ultimate Hi-Res Audio Sertifikası HWA (Hi-Res Wireless Audio) Tek Elde Kullanım Modu 4 Yıl Güncelleme Garantisi 6 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | eSIM Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül |
| Seri | Sony Xperia 10 |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odak Uzaklığı | 24 mm |
| Alt Seri | Sony Xperia 10 |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 2 TB |
| Enerji Sınıfı | B |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 48 saat 10 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | C |
| Onarılabilirlik Sınıfı | D |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 1400 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP68 |