ÜRÜN
PUANI
PUANI
60
Samsung
Samsung Galaxy S26
Ekran Boyutu
6.3 İnç
Batarya Kapasitesi
4300 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
İkinci Arka Kamera Diyafram
F2.2
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 6.3 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Dynamic AMOLED 2X Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Ekran İçinde Ön Kamera |
| Batarya Kapasitesi | 4300 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Dual Pixel Kamera Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama RAW Kayıt Yapabilme Otomatik Odaklama Sesli komut Dahili QR Ko |
| Flaş | LED |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR HDR10+ Dijital görüntü sabitleyici (EIS) HDR (8K) Odak Takibi Portre Modu (Bokeh) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) 10-bit LOG |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 24fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 24fps 4320p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (120°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Portre Modu Video Kayıtta Portre Modu HDR10+ Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Sanal Flaş Sesle Komut Yavaş Çekim (Slow Motion) Vid |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 2600 |
| CPU Frekansı | 3.8 GHz |
| CPU Çekirdeği | 10 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.8 GHz ARM C1-Ultra |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 3.25 GHz ARM C1-Pro |
| 2. Yardımcı İşlemci | 6x 2.75 GHz ARM C1-Pro |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Samsung Xclipse 960 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 2 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 149.4 mm |
| En | 71.5 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 164 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Kullanıcı Arayüzü | Samsung One UI |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) MU-MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot MiraCast |
| NFC | Var |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Kolay Arayüz (Easy Mode) Samsung DeX Samsung KNOX Tek Elde Kullanım Modu Ultra High Quality Audio (UHQA) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama 7 Yıl Güncelleme Garantisi 7 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort DisplayPort (4K@60fps) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | eSIM Nano-SIM (4FF) |
| Seri | Samsung Galaxy S |
| Durum | Resmi Duyurusu Yapılmadı |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Alt Seri | Samsung Galaxy S26 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Optik Zoom (3x) |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj |
| Diğer Chipset Seçenekleri | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |