ÜRÜN
PUANI
PUANI
50
Samsung
Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition
Ekran Boyutu
6.8 İnç
Batarya Kapasitesi
4300 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.5
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 6.8 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3040 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 498 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19:9 |
| Ekran Alanı | 115.41 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DCI-P3 100% Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 92.23 % |
| Batarya Kapasitesi | 4300 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 45 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | USB-PD 3.0 (Power Delivery) Hızlı Şarj (45W) Hızlı Şarj (25W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Çift Aralıklı Diyafram (Dual Aperture) Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Dual Pixel Kamera Odak Takibi Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama RAW Kayıt Y |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.5 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR HDR10+ Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Portre Modu (Bokeh) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 960fps 1080p @ 240fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (123°) 1.0 µm Piksel 12mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 10 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Portre Modu Video Kayıtta Portre Modu Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Sanal Flaş Sesle Komut Gesture Shot Zamanlayıcı (self-timer |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 9825 |
| CPU Frekansı | 2.73 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.73 GHz Exynos M4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 2.4 GHz ARM Cortex-A75 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.9 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G76 MP12 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 162.3 mm |
| En | 77.1 mm |
| Kalınlık | 7.9 mm |
| Ağırlık | 198 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Kullanıcı Arayüzü | Samsung One UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Samsung One UI 1.5 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) 2X MIMO MU-MIMO MIMO VHT80 HT80 Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot MiraCast |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth Özellikleri | LE |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula RGB Işık Sensörü Hall Sensörü Barometre |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Acoustic Overload Point (AOP) Mikrofon ANT+ Arttırılmış Gerçeklik (Augmented Reality-AR) Uyumu Bixby Bixby Vision Çocuk Modu Çoklu Pencere (Dual/Multi Window) Corning Gorilla Glass 6 Arka Kapak Dolby Atmos Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Kolay Arayüz (Easy Mode) Magnetic Secure Transmission (MST) S Pen Samsung DeX Samsung KNOX Ses Yakınlaştırma Stylus (Dokunmatik Kalem) Desteği Tek Elde Kullanım Modu Ultra High Quality Audio (UHQA) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort DisplayPort (4K@60fps) |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Kasım |
| Seri | Samsung Galaxy Note |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 6 |
| Radyo | Yok |
| Video Oynatma | 20 Saat |
| Müzik Oynatma | 62 Saat |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| DxOMark Camera v3 | 117 Puan |
| AnTuTu Puanı v7 | 348.500 Puan |
| AnTuTu Puanı v8 | 471.700 Puan |
| 2G Frekansları | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| 3G Frekansları | 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 4) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz |
| 4G Frekansları | 700 (band 12) MHz 700 (band 13) MHz 700 (band 17) MHz 700 (band 28) MHz 800 (band 18) MHz 800 (band 19) MHz 800 (band 20) MHz 850 (band 26) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1500 (band 32) MHz 1700 (band 66) MHz 1700/2100 (band 4) MHz 1800 (band 3) MHz 1900 (band 2) MHz 1900 (band 25) MHz 2100 (band 1) MHz 2600 (band 7) MHz |
| 4G İndirme Hızı | 2000 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 150 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.20) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 12 (S) |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 0.187 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.404 W/kg |
| Kutu İçeriği | Samsung Galaxy Buds USB Güç Adaptörü (25W) |
| Alt Seri | Samsung Galaxy Note 10 |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition Kullanım Kılavuzu |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.1 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Hızlı Odaklama Optik Zoom (2x) 45° Açılı 52mm |
| Konuşma Süresi (4G) | 28 Saat |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 1 TB |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (15W) |
| İnternet Kullanımı (Wi-Fi) | 17 Saat |
| Diğer Chipset Seçenekleri | Qualcomm Snapdragon 855 (SDM855) |
| İnternet Kullanımı (4G) | 16 Saat |
| Diyafram Açıklığı (Maks) | F2.4 |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | TOF (Time of Flight) 3D |
| DxOMark 2017 v2 | 113 Puan |