ÜRÜN
PUANI
PUANI
21
Samsung
Samsung Galaxy M14 5G (64 GB)
Ekran Boyutu
6.6 İnç
Batarya Kapasitesi
6000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gümüş Mavi Mavi (Koyu) |
| Ekran Boyutu | 6.6 İnç |
| Ekran Teknolojisi | PLS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2408 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 400 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 104.34 cm² |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Çentikli (Notch) Damla Çentikli (Water-Drop Notch) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 81.03 % |
| Batarya Kapasitesi | 6000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 15 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (15W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Makro (Macro) Çekim (4 cm) Perde Hızı (Shutter Speed): 10 sn Seri Çekim (Burst) Modu Zamanlayıcı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Yavaş Çekim Video Kayıt (Güncelleme Sonrası) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sanal Flaş Gesture Shot Zamanlayıcı (self-timer) Panorama Selfi |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 1330 |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G68 MP2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 64/128GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 166.8 mm |
| En | 77.2 mm |
| Kalınlık | 9.4 mm |
| Ağırlık | 206 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | Samsung One UI Core |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Samsung One UI Core 5.1 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) VHT80 Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS NavIC |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Çocuk Modu Dolby Atmos Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Karanlık Mod (Dark Mode) Kolay Arayüz (Easy Mode) Samsung KNOX Sanal RAM Artırma (4GB) Tek Elde Kullanım Modu Yüz Tanımlama 2 Yıl Güncelleme Garantisi 4 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Mart |
| Seri | Samsung Galaxy M |
| GPU Frekansı | 950 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Mono |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Radyo | Var |
| Video Oynatma | 25 Saat |
| Müzik Oynatma | 155 Saat |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Çift Hat Özelliği | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| AnTuTu Puanı v8 | 323.800 Puan |
| AnTuTu Puanı v9 | 370.300 Puan |
| AnTuTu Puanı v10 | 439.700 Puan |
| Geekbench 5 Single Core | 770 Puan |
| Geekbench 5 Multi Core | 2.145 Puan |
| Geekbench 6 Single Core | 990 Puan |
| Geekbench 6 Multi Core | 2.110 Puan |
| 2G Frekansları | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| 3G Frekansları | 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 4) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz |
| 4G Frekansları | 700 (band 12) MHz 700 (band 17) MHz 700 (band 28) MHz 800 (band 20) MHz 850 (band 26) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 66) MHz 1700/2100 (band 4) MHz 1800 (band 3) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz 2600 (band 7) MHz |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 15 (V) |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 0.485 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.530 W/kg |
| Kutu İçeriği | SIM Çıkartma İğnesi USB Kablosu (Type-C'den Type-C'ye) |
| Alt Seri | Samsung Galaxy M14 |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung Galaxy M14 5G Kullanım Kılavuzu |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Konuşma Süresi (4G) | 58 Saat |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 1 TB |
| İnternet Kullanımı (Wi-Fi) | 26 Saat |
| İnternet Kullanımı (4G) | 27 Saat |