ÜRÜN
PUANI
PUANI
55
Samsung
Samsung Galaxy A57 (SM-A576B)
Ekran Boyutu
6.7 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
Bellek (RAM)
12 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 6.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Ekran İçinde Ön Kamera |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 45 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama Otomatik Odaklama Sesli komut Dahili QR Kod Okuyucu Seri Çekim (Burst) Modu Zamanlayıcı |
| Flaş | LED |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) (4K) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sanal Flaş Sesle Komut Gesture Shot Zamanlayıcı (self-timer) Panorama Selfi Video HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 1680 |
| CPU Frekansı | 2.91 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.91 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.6 GHz |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.95 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Samsung Xclipse 550 |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Boy | 161.5 mm |
| En | 76.8 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 182 Gram |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Kullanıcı Arayüzü | Samsung One UI |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Çocuk Modu Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) Karanlık Mod (Dark Mode) Kolay Arayüz (Easy Mode) Samsung KNOX Tek Elde Kullanım Modu Yüz Tanımlama 6 Yıl Güncelleme Garantisi 6 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | eSIM Nano-SIM (4FF) |
| Seri | Samsung Galaxy A |
| Durum | Resmi Duyurusu Yapılmadı |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Kutu İçeriği | SIM Çıkartma İğnesi USB Kablosu (Type-C'den Type-C'ye) |
| Alt Seri | Samsung Galaxy A57 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |