ÜRÜN
PUANI
PUANI
69
Reeder S919
Ekran Boyutu
6.81 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Bakır |
| Ekran Boyutu | 6.81 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1312x2848 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 460 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 113.45 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 66 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 200 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Seri Çekim (Burst) Modu Zamanlayıcı |
| Flaş | LED |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9300 |
| CPU Frekansı | 3.25 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.25 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.85 GHz ARM Cortex-X4 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A720 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Immortalis-G720 MC12 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Nisan |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Geekbench 6 Single Core | 2.155 Puan |
| Geekbench 6 Multi Core | 6.965 Puan |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 0.775 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.222 W/kg |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |