ÜRÜN
PUANI
PUANI
51
Redmi Note 11T Pro+
Ekran Boyutu
6.6 İnç
Batarya Kapasitesi
4400 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.9
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.6 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2460 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 407 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20.5:9 |
| Ekran Alanı | 103.04 cm² |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision HDR HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DC Dimming Delta-E < 0.44 Ekran İçinde Ön Kamera JNCD 0.36 270 Hz Screen Touch Response 650 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1400:1 Kontrast Oranı |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 84.76 % |
| Batarya Kapasitesi | 4400 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 120 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (120W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Seri Çekim (Burst) Modu Zamanlayıcı 0.8μm (1.6μm) Piksel |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.72 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps 720p @ 240fps 720p @ 960fps 1080p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (120°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sanal Flaş Gesture Shot Yapay Zeka (AI) İyileştirme Zamanlayıcı (self-timer) Panorama Selfi |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 8100 |
| CPU Frekansı | 2.85 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.85 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G610 MC6 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.64 mm |
| En | 74.29 mm |
| Kalınlık | 8.9 mm |
| Ağırlık | 198 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 13 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot MiraCast |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC LC3 LDAC LHDC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS BeiDou (B1I + B1C) |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX3 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP5X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Pusula Ortam Işığı Sensörü Ultrasonik Yakınlık Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi Dolby Atmos Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) Hi-Res Audio Sertifikası HWA (Hi-Res Wireless Audio) Karanlık Mod (Dark Mode) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Mayıs |
| Seri | Redmi Note |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Alt Seri | Redmi Note 11 |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 19 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |