ÜRÜN
PUANI
PUANI
54
Redmi K60 (8 GB / 256 GB)
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Batarya Kapasitesi
5500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.79
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 526 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.01 cm² |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DC Dimming Delta-E < 0.30 Ekran İçinde Ön Kamera JNCD 0.25 12bit Renk Derinliği 480 Hz Screen Touch Response 1400 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) 1920Hz PW |
| Renk Sayısı | 68 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 87.14 % |
| Batarya Kapasitesi | 5500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 67 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | USB-PD 2.0 (Power Delivery) USB-PD 3.0 (Power Delivery) Hızlı Şarj (67W) Qualcomm Quick Charge 3.0+ |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Flicker Sensör Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Otomatik Odaklama Sesli komut Zamanlayıcı 1.4µm Piksel 6 Elementli Lens |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.79 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/2 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 24fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps 720p @ 1920fps 720p @ 240fps 720p @ 480fps 720p @ 960fps 1080p @ 120fps 1080p @ 240fps 1080p @ 960fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (120°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Sanal Flaş Sesle Komut Yavaş Çekim (Slow Motion) Video Kayıt Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) 720p @ 120fps Kayıt |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.5 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 162.78 mm |
| En | 75.44 mm |
| Kalınlık | 8.59 mm |
| Ağırlık | 204 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 14 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot MiraCast |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC LDAC LHDC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS BeiDou (B1I + B1C) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Ortam Işığı Sensörü (Arka) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Hi-Res Audio Sertifikası HWA (Hi-Res Wireless Audio) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Aralık |
| Seri | Redmi K |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| GPU Frekansı | 900 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Alt Seri | Redmi K60 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (30W) |