ÜRÜN
PUANI
PUANI
55
Redmi K50 Pro
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
Bellek (RAM)
8 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Mavi Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 526 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.01 cm² |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DC Dimming Delta-E < 0.45 Ekran İçinde Ön Kamera JNCD 0.36 5.000.000:1 Kontrast Oranı 480 Hz Screen Touch Response 1200 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 86.16 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 120 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | USB-PD 2.0 (Power Delivery) USB-PD 3.0 (Power Delivery) Hızlı Şarj (120W) Qualcomm Quick Charge 3.0+ |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Flicker Sensör Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama RAW Kayıt Yapabilme Otomatik Odaklama Sesli komut Samsung ISOCELL HM2 Sensör Zamanlayıcı 0.7μm (2.1μm) Piksel 6 Elementli Lens |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.52 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps 720p @ 240fps 720p @ 960fps 1080p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (119°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Sanal Flaş Sesle Komut Yavaş Çekim (Slow Motion) Video Kayıt Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Sony Exmor Sensör (IMX596) 1 |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9000 |
| CPU Frekansı | 3.05 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.05 GHz ARM Cortex-X2 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.85 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G710 MC10 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.1 mm |
| En | 76.15 mm |
| Kalınlık | 8.48 mm |
| Ağırlık | 201 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 13 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot MiraCast |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC LC3 LDAC LHDC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS GLONASS QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B1C + B2a) NavIC |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX3 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP5X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Pusula Ortam Işığı Sensörü Ultrasonik Yakınlık Sensörü Ortam Işığı Sensörü (Arka) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Hi-Res Audio Sertifikası HWA (Hi-Res Wireless Audio) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Mart |
| Seri | Redmi K |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Alt Seri | Redmi K50 |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 19 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |