ÜRÜN
PUANI
PUANI
59
Realme
realme GT5 Pro
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Batarya Kapasitesi
5400 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.69
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1264x2780 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 450 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 111.49 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) HDR HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DC Dimming DCI-P3 100% Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera 5.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Derinliği 1000 cd/m² (nit) Parlaklık 1600 cd/m² ( |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 91.84 % |
| Batarya Kapasitesi | 5400 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 100 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (100W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama Otomatik Odaklama Sony Lytia LYT800 Sensör Zamanlayıcı 1.12μm (2.24μm) Piksel 7 Elementli Lens 85° Açılı |
| Flaş | Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.69 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.4 İnç |
| Video Kayıt Özellikleri | Dolby Vision Kayıt HDR Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (112°) Sony Sensör (IMX355) 1/4 Sensör Boyutu 5 Elementli Lens 16mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Sensör Boyutu | 1/2.74 İnç |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Gesture Shot Panorama Selfi Sony Exmor Sensör (IMX615) 90° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB/AC) |
| CPU Frekansı | 3.3 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 5x 3.2 GHz Kryo |
| 2. Yardımcı İşlemci | 2x 2.3 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 3) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 161.72 mm |
| En | 75.06 mm |
| Kalınlık | 9.23 mm |
| Ağırlık | 224 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Kullanıcı Arayüzü | realme UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | realme UI 5.0 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC LHDC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B1C + B2a) NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Air Gesture Dolby Atmos Hi-Res Audio Sertifikası Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Aralık |
| Seri | realme GT |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Odak Uzaklığı | 23 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.6 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Sony Exmor Sensör (IMX890) 1/1.56 İnç Sensör Boyutu 5 Elementli Lens 36.4° Açılı 65mm |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| Ağırlık Seçenekleri | 218 (Deri) Gram |