ÜRÜN
PUANI
PUANI
54
Realme
realme GT Neo 5 (150W)
Ekran Boyutu
6.74 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.88
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mor |
| Ekran Boyutu | 6.74 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1240x2772 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 451 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 108.84 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DCI-P3 100% Ekran İçinde Ön Kamera JNCD 0.33 5.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Derinliği 1400 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) 2160Hz PWM Dimming |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 87.69 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 150 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (150W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Sony Exmor Sensör (IMX890) 6 Elementli Lens 84.4° Açılı |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (112°) 5 Elementli Lens 15.8mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Panorama Selfi Samsung S5K3P9 Sensör 82.3° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| CPU Frekansı | 3.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.85 mm |
| En | 75.75 mm |
| Kalınlık | 8.9 mm |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | realme UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | realme UI 4.0 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Hi-Res Audio Sertifikası RGB LED Arka Aydınlatma Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Şubat |
| Seri | realme GT |
| GPU Frekansı | 900 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.3 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | 3 Elementli Lens 20.1mm 65° Açılı |