ÜRÜN
PUANI
PUANI
50
Realme
realme C67
Ekran Boyutu
6.72 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.75
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.72 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 392 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 108.78 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera 180 Hz Dokunma Tepki Hızı 800 cd/m² (nit) Parlaklık 950 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 87.65 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 33 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Samsung ISOCELL HM6 Sensör Zamanlayıcı 6 Elementli Lens 84° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.75 |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) 3 Elementli Lens 80° Açılı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.05 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Zamanlayıcı (self-timer) 80° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 685 (SM6225-AD) |
| CPU Frekansı | 2.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.6 GHz ARM Cortex-A73 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.9 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 610 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 164.6 mm |
| En | 75.4 mm |
| Kalınlık | 7.59 mm |
| Ağırlık | 185 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Kullanıcı Arayüzü | realme UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | realme UI 5.0 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP5X |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Karanlık Mod (Dark Mode) Sanal RAM Artırma (8GB) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Aralık |
| Seri | realme C |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kayıpsız Yakınlaştırma | 3 x |
| Çift Hat Özelliği | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 2 TB |