ÜRÜN
PUANI
PUANI
56
Oppo Find X2 Pro (CPH2025)
Ekran Boyutu
6.7 İnç
Batarya Kapasitesi
4260 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.7
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Turuncu |
| Ekran Boyutu | 6.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3168 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 513 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 108.9 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DCI-P3 100% JNCD 0.4 5.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Derinliği 800 cd/m² (nit) Parlaklık 1200 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 88.6 % |
| Batarya Kapasitesi | 4260 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 65 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (65W) SuperVOOC Flash Charge 2.0 |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | All Pixel Omni-Directional PDAF Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Hibrit Otomatik Odaklama (PDAF + CDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama RAW Kayıt Yapabilme Otomatik Odaklama Con |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.7 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.4 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 720p @ 60fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Ekstra Geniş Açı (120°) Sony Exmor Sensör (IMX586) 1/2 6 Elementli Lens 16.5mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Yapay Zeka (AI) İyileştirme |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.4 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 650 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 165.2 mm |
| En | 74.4 mm |
| Kalınlık | 8.8 mm |
| Ağırlık | 207 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Seramik |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | ColorOS 7.1 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Barometre |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Karanlık Mod (Dark Mode) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Duyurulma Tarihi | 2020, Mart |
| Seri | Oppo Find |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 587 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 6 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| DxOMark Camera v3 | 124 Puan |
| DxOMark Camera v4 | 126 Puan |
| Alt Seri | Oppo Find X |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 38 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.0 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Hibrit Zoom (10x) 1/3.4 Sensör Boyutu 5 Elementli Lens |
| Enerji Sınıfı | A |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 57 saat 36 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | C |
| Onarılabilirlik Sınıfı | B |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 1200 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP68 |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 11 (R) |