ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Oppo Find N3 Flip
Ekran Boyutu
6.8 İnç
Batarya Kapasitesi
4300 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Altın Pembe |
| Ekran Boyutu | 6.8 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2520 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 403 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 21:9 |
| Ekran Alanı | 107.76 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı DCI-P3 100% Ekran İçinde Ön Kamera Flexible AMOLED 10bit Renk Derinliği 97% NTSC 240 Hz Screen Touch Response 500 cd/m² (nit) Parlaklık 120 |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 85.44 % |
| Batarya Kapasitesi | 4300 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 44 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (44W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Hasselblad Camera Makro (Macro) Çekim (4 cm) Sony Exmor Sensör (IMX890) Zamanlayıcı 6 Elementli Lens 84° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) (4K) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 720p @ 60fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 480fps 1080p @ 240fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Otomatik Odaklama Ekstra Geniş Açı (114°) Sony Exmor Sensör (IMX581) 6 Elementli Lens |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Portre Modu Sanal Flaş Time-lapse (Hyperlapse) Sony IMX709 Sensör 5 Elementli Lens 90° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9200 |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X3 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.85 GHz ARM Cortex-A715 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Immortalis-G715 MC11 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 166.4 mm |
| En | 75.8 mm |
| Kalınlık | 7.79 mm |
| Ağırlık | 198 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | ColorOS 13 |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC LHDC SBC |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I+B1C+B2a+B2b) Galileo (E1 + E5a + E5b) IRNSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Ekim |
| Seri | Oppo Find |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 981 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Schott UTG |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| DxOMark Camera v5 | 114 Puan |
| Alt Seri | Oppo Find N |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Otomatik Odaklama 6 Elementli Lens 49° Açılı |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 3.26 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 382x720 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | AMOLED Gorilla Glass 5 Gorilla Glass Victus 120 Hz Screen Touch Response 800 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 900 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks) |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 250 PPI |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 14 (U) |
| Kalınlık (Katlanmış Durumda) | 16.45 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 85.5 mm |