ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Oppo Find N2
Ekran Boyutu
5.54 İnç
Batarya Kapasitesi
4520 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Yeşil |
| Ekran Boyutu | 5.54 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2120 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 429 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Alanı | 79.84 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DCI-P3 100% Ekran İçinde Ön Kamera 7.1 Amoled Ana Ekran 240 Hz Screen Touch Response 1000 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1350 cd/m² (nit) Parl |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Batarya Kapasitesi | 4520 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 67 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (67W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | All Pixel Omni-Directional PDAF Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Hasselblad Camera 6 Elementli Lens 84° Açılı |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 720p @ 60fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps 720p @ 480fps 1080p @ 240fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Otomatik Odaklama Ekstra Geniş Açı (115°) 6 Elementli Lens |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Dijital görüntü sabitleyici (EIS) 5 Elementli Lens 88.5° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| CPU Frekansı | 3.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 132.2 mm |
| En | 72.6 mm |
| Kalınlık | 15.9 mm |
| Ağırlık | 237 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | ColorOS 13 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 8x8 MIMO 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC LHDC SBC |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B1C + B2a) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Stylus (Dokunmatik Kalem) Desteği USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Aralık |
| Seri | Oppo Find |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 900 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Alt Seri | Oppo Find N |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Otomatik Odaklama Optik Zoom (2x) |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 7.1 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 1792x1920 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | Ekran İçinde Ön Kamera HDR HDR10+ Katlanabilir (Foldable) 8.4:9 Ekran Oranı 120 Hz Ekran Yenileme Hızı 240 Hz Screen Touch Response 1200 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1550 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (15W) |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 370 PPI |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 14 (U) |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 7.1 mm |
| Kalınlık (Katlanmış Durumda) | 14.6 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 132.2 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 140.5 mm |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| İkinci Ön Kamera Diyafram | F2.4 |