ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
Oppo Find N
Ekran Boyutu
5.49 İnç
Batarya Kapasitesi
4500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Gün Doğumu |
| Ekran Boyutu | 5.49 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 988x1972 (HD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 402 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 18:9 |
| Ekran Alanı | 77.63 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Ekran İçinde Ön Kamera 7.1 Amoled Ana Ekran 1000 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Batarya Kapasitesi | 4500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 33 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Kamera Özellikleri | All Pixel Omni-Directional PDAF Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (123°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 132.6 mm |
| En | 73 mm |
| Kalınlık | 15.9 mm |
| Ağırlık | 275 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | ColorOS 12 |
| NFC | Var |
| Kızılötesi | Yok |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Hızlı Kablosuz Şarj Etme (10W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Aralık |
| Seri | Oppo Find |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 13 (T) |
| Alt Seri | Oppo Find N |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Zoom (2x) |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 7.1 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 1792x1920 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | Ekran İçinde Ön Kamera HDR HDR10+ Katlanabilir (Foldable) 8.4:9 Ekran Oranı 120 Hz Ekran Yenileme Hızı 800 cd/m² (nit) Parlaklık |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (15W) |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 370 PPI |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 14 (U) |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 8 mm |
| Kalınlık (Katlanmış Durumda) | 15.9 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 132.6 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 140.2 mm |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| İkinci Ön Kamera Diyafram | F2.4 |