ÜRÜN
PUANI
PUANI
50
Oppo A6s (CPH2815)
Ekran Boyutu
6.75 İnç
Batarya Kapasitesi
7000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz Kahverengi |
| Ekran Boyutu | 6.75 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1570 (HD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 256 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.59:9 |
| Ekran Alanı | 111.13 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch Eldiven Uyumu (GloveTouch) DCI-P3 Renk Uzayı Islak Parmak Algılama Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera sRGB 100% 240 Hz Screen Touch Response 800 cd/m² (nit) Parlaklık 1125 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 84.96 % |
| Batarya Kapasitesi | 7000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 80 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (80W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | 30 Dakikada %56 Dolum |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Zamanlayıcı 5 Elementli Lens 76° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Sanal Flaş Time-lapse (Hyperlapse) Panorama Selfi 4 Elementli Lens 85° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 685 (SM6225-AD) |
| CPU Frekansı | 2.8 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.8 GHz ARM Cortex-A73 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.9 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 610 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 166.61 mm |
| En | 78.51 mm |
| Kalınlık | 8.61 mm |
| Ağırlık | 215 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | ColorOS 15 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) Wi-Fi Display Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX9 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Karanlık Mod (Dark Mode) Ters Şarj (5W) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Ocak |
| Seri | Oppo A |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 1260 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Radyo | Yok |
| Oyun | 11 Saat |
| Video Oynatma | 14 Saat |
| Video Oynatma Notu | Çevrimiçi |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Alt Seri | Oppo A6 |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 61 Dakika |
| Konuşma Süresi (4G) | 50 Saat |
| Bekleme Süresi (4G) | 984 Saat |