ÜRÜN
PUANI
PUANI
55
OnePlus
OnePlus Nord CE5
Ekran Boyutu
6.77 İnç
Batarya Kapasitesi
5200 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Ekran Boyutu | 6.77 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2392 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 387 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 110.65 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch Islak Parmak Algılama Çerçevesiz Tasarım Amazon HDR Ekran İçinde Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 300 Hz Dokunma Tepki Hızı 800 cd/m² (nit) Parlaklık 1300 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1430 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 88.98 % |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 80 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (80W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Bypass Charge |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Sesli komut Contrast Detection Auto-Focus (CDAF) Sony Lytia LYT600 Sensör Zamanlayıcı 0.8μm Piksel 79° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.95 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps 720p @ 960fps 1080p @ 120fps 1080p @ 480fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (112°) OmniVision OV08D10 Sensor 1/4 Sensör Boyutu 1.12μm Piksel 16mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Sanal Flaş Time-lapse (Hyperlapse) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Sony IMX480 Sensör 1.0µm Piksel 23mm |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 8350 |
| CPU Frekansı | 3.35 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.35 GHz ARM Cortex-A715 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 3.2 GHz ARM Cortex-A715 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.2 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G615 MC6 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.58 mm |
| En | 76.02 mm |
| Kalınlık | 8.27 mm |
| Ağırlık | 199 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 15 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LHDC LHDC 5.0 SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX5 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Karanlık Mod (Dark Mode) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama 4 Yıl Güncelleme Garantisi 6 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Temmuz |
| Seri | OnePlus Nord |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| GPU Frekansı | 1303 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Odak Uzaklığı | 26 mm |
| Radyo | Yok |
| Alt Seri | OnePlus Nord CE |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 1 TB |
| Enerji Sınıfı | A |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 61 saat 48 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | A |
| Onarılabilirlik Sınıfı | B |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 1200 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP65 |