ÜRÜN
PUANI
PUANI
58
OnePlus
OnePlus Nord 4
Ekran Boyutu
6.74 İnç
Batarya Kapasitesi
5500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.74 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1240x2772 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 450 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 108.99 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Islak Parmak Algılama Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DC Dimming DCI-P3 100% Eğimli Ekran (2.5D) Ekran İçinde Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 1100 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 2150 cd/ |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.37 % |
| Batarya Kapasitesi | 5500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 100 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (100W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Hibrit Otomatik Odaklama (PDAF + CDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Sony IMX882 Sensör 0.8μm Piksel 5 Elementli Lens 79° Açılı |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.95 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 720p @ 60fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps 1080p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (112°) 5 Elementli Lens |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sanal Flaş Time-lapse (Hyperlapse) Samsung S5K3P9SP04 Sensör 5 Elementli Lens 82° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 (SM7675-AB) |
| CPU Frekansı | 2.8 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.8 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.6 GHz ARM Cortex-A720 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 3x 1.9 GHz ARM Cortex-A520 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 732 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 162.6 mm |
| En | 75 mm |
| Kalınlık | 7.99 mm |
| Ağırlık | 199.5 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Metal |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 14 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 8x8 MIMO 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC LHDC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX5 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) Vapor-Chamber Soğutma 4 Yıl Güncelleme Garantisi 6 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Temmuz |
| Seri | OnePlus Nord |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 950 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Odak Uzaklığı | 25 mm |
| Oyun | 10.6 Saat |
| Video Oynatma | 17 Saat |
| 4G İndirme Hızı | 600 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 150 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.12) |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 28 Dakika |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 15 (V) |