ÜRÜN
PUANI
PUANI
64
OnePlus
OnePlus Ace 6
Ekran Boyutu
6.83 İnç
Batarya Kapasitesi
7800 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Gümüş |
| Ekran Boyutu | 6.83 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1272x2800 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 450 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 113.08 cm² |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch Eldiven Uyumu (GloveTouch) DCI-P3 Renk Uzayı Islak Parmak Algılama Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DC Dimming DCI-P3 100% Ekran İçinde Ön Kamera HDR Vivid 10bit Renk Derinliği 330 Hz Scre |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.82 % |
| Batarya Kapasitesi | 7800 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 120 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (120W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Bypass Charge 16 Dakikada %50 Dolum |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Color temperature sensor HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Sony Exmor Sensör (IMX906) Zamanlayıcı 6 Elementli Lens |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 120fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 120fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps 720p @ 480fps 1080p @ 120fps 1080p @ 240fps 2160p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı 4 Elementli Lens 23mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Sanal Flaş Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Panorama Selfi 4 Elementli Lens 23mm |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU Frekansı | 4.32 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.32 GHz Qualcomm Oryon Gen2 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.53 GHz Qualcomm Oryon Gen2 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 830 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.41 mm |
| En | 77.04 mm |
| Kalınlık | 8.3 mm |
| Ağırlık | 213 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot 160MHz |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC LHDC LHDC 5.0 SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I+B1C+B2a+B2b) Galileo (E1 + E5a + E5b) NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX9K |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Kısayol Tuşu (Kişiselleştirilebilir) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ekim |
| Seri | OnePlus Ace |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Odak Uzaklığı | 24 mm |
| Oyun | 10 Saat |
| Video Oynatma | 22 Saat |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 43 Dakika |