ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
OnePlus
OnePlus 7T Pro
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Batarya Kapasitesi
4085 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.6
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3120 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 516 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 109.21 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Çentiksiz Tam Ekran Tasarım Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DCI-P3 100% Eğimli Ekran (2.5D) Fluid AMOLED 4.000.000:1 Kontrast Oranı |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 88.49 % |
| Batarya Kapasitesi | 4085 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 30 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (30W) Warp Charge 30T (30W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | 30 Dakikada %68 Dolum |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Sony Exmor Sensör (IMX586) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama RAW Kayıt Yapabilme Otomatik Odaklama Contrast Detection Auto-Focus (CDAF) Makro (Mac |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/2 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 480fps 720p @ 960fps 1080p @ 240fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (117°) 17mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Pop-Up Açılma Portre Modu HDR Sanal Flaş Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Sony Exmor Sensör (IMX471) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 855+ (SM8150-AC) |
| CPU Frekansı | 2.96 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.96 GHz ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHZ ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 640 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 162.6 mm |
| En | 75.9 mm |
| Kalınlık | 8.8 mm |
| Ağırlık | 206 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 10 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) SBAS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü SensorCore |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Corning Gorilla Glass 5 Arka Kapak Dolby Atmos Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Ekim |
| Seri | OnePlus 7 |
| GPU Frekansı | 672 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Algılama Hızı 0.21 sn |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Odak Uzaklığı | 26 mm |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| DxOMark Camera v3 | 114 Puan |
| AnTuTu Puanı v8 | 502.400 Puan |
| 2G Frekansları | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| 3G Frekansları | (band 19) MHz (band 9) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 4) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz |
| 4G Frekansları | 700 (band 12) MHz 700 (band 13) MHz 700 (band 17) MHz 700 (band 28) MHz 700 (band 29) MHz 800 (band 18) MHz 800 (band 19) MHz 800 (band 20) MHz 850 (band 26) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1500 (band 32) MHz 1700 (band 66) MHz 1700/2100 (band 4) MHz 1800 (band 3) MHz 1900 (band 2) MHz 1900 (band 25) MHz 2100 (band 1) MHz 2600 (band 7) MHz |
| 4G İndirme Hızı | 1200 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 150 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.18) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 12 (S) |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 1.12 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.37 W/kg |
| Kutu İçeriği | Şeffaf Arka Kapak Kılıfı SIM Çıkartma İğnesi USB Güç Adaptörü (30W) USB Kablosu |
| Alt Seri | OnePlus 7 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Zoom (3x) 1.0μm Piksel |