ÜRÜN
PUANI
PUANI
47
OnePlus
OnePlus 6T McLaren Edition
Ekran Boyutu
6.41 İnç
Batarya Kapasitesi
3700 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.7
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 6.41 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 402 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 99.99 cm² |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Çentikli (Notch) Damla Çentikli (Water-Drop Notch) Eğimli Ekran (2.5D) Optic AMOLED |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 84.87 % |
| Batarya Kapasitesi | 3700 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 30 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (30W) Warp Charge 30 (30W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama RAW Kayıt Yapabilme Otomatik Odaklama Sony Exmor RS Sensör (IMX519) Zamanlayıcı 1.22µm Piksel |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.7 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 480fps 1080p @ 240fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F1.7 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Derinlik Algısı (Bokeh) Sony Exmor RS Sensör (IMX376K) 1.0 µm Piksel |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sanal Flaş Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Gülümseme Algılama Sony Exmor RS Sensör (IMX371) Yüz Algılama 1.0µm Piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 845 (SDM845) |
| CPU Frekansı | 2.8 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.8 GHz ARM Cortex-A75 (Kryo 385) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 630 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 10 nm |
| Bellek (RAM) | 10 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 2.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 157.5 mm |
| En | 74.8 mm |
| Kalınlık | 8.2 mm |
| Ağırlık | 185 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam (Karbon fiber Görünümlü) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth Özellikleri | aptX aptX HD |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula RGB Işık Sensörü Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü SensorCore |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dirac HD Sound Dirac Power Sound Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) Sanal Ekran Tuşları Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | Kulaklık Ses Çıkışı |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Duyurulma Tarihi | 2018, Aralık |
| Seri | OnePlus 6 |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| GPU Frekansı | 710 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 6 |
| Radyo | Yok |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| 2G Frekansları | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| 3G Frekansları | (band 19) MHz (band 9) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 4) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz |
| 4G Frekansları | 600 (band 71) MHz 700 (band 12) MHz 700 (band 13) MHz 700 (band 17) MHz 700 (band 28) MHz 700 (band 29) MHz 800 (band 18) MHz 800 (band 19) MHz 800 (band 20) MHz 850 (band 26) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 66) MHz 1700/2100 (band 4) MHz 1800 (band 3) MHz 1900 (band 2) MHz 1900 (band 25) MHz 2100 (band 1) MHz 2300 (band 30) MHz 2600 (band 7) MHz |
| 4G İndirme Hızı | 1000 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 150 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.16) |
| Alt Seri | OnePlus 6 |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 10 (Q) |
| RAM Kanalları | Çift Kanal |
| DxOMark 2017 v2 | 98 Puan |