ÜRÜN
PUANI
PUANI
67
OnePlus
OnePlus 15 (CPH2747)
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Batarya Kapasitesi
7300 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mor Titanyum |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1272x2772 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 450 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.59:9 |
| Ekran Alanı | 112.17 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) Dolby Vision HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Islak ya da Eldivenli Parmak Algılama Multi Touch Eldiven Uyumu (GloveTouch) DCI-P3 Renk Uzayı Islak Parmak Algılama Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (A |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 90.64 % |
| Batarya Kapasitesi | 7300 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 120 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (120W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Bypass Charge Çift Hücreli Batarya Silicon-carbon 15 Dakikada %50 Dolum |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | All Pixel Omni-Directional PDAF Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Color Spectrum Sensor Color temperature sensor HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panora |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dolby Vision Kayıt HDR HDR (4K) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) HDR (4K) 120fps HDR (4K) 60fps Portre Modu (Bokeh) Tilt-Shift Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) 10-bit LOG |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 120fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 120fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps 720p @ 480fps 1080p @ 120fps 1080p @ 240fps 2160p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.0 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Otomatik Odaklama Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Ekstra Geniş Açı (116°) OmniVision OV50D Sensör 6 Elementli Lens 16mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Portre Modu Video Kayıtta Portre Modu HDR Sanal Flaş Video HDR Dolby Vision Gesture Shot Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-t |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU Frekansı | 4.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.6 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.62 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 840 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X Ultra |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 161.42 mm |
| En | 76.67 mm |
| Kalınlık | 8.2 mm |
| Ağırlık | 215 Gram |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 16 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) Wi-Fi Display 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot 160MHz |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 6.0 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX AptX Adaptive aptX HD LDAC LHDC LHDC 5.0 SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B1C + B2a) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX9K |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü Barometre |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Kısayol Tuşu (Kişiselleştirilebilir) Tek Elde Kullanım Modu Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | eSIM Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ekim |
| Seri | OnePlus 15 |
| GPU Frekansı | 1200 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odak Uzaklığı | 24 mm |
| Radyo | Yok |
| Video Oynatma | 31 Saat |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Çift Hat Özelliği | Dual eSIM |
| AnTuTu Puanı v11 | 3.719.600 Puan |
| 4G İndirme Hızı | 2000 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 200 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.20) |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 0.959 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.293 W/kg |
| Alt Seri | OnePlus 15 |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 39 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.8 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Optik Zoom (3.5x) Samsung ISOCELL JN5 Sensör 4 Elementli Lens 30° Açılı 85mm 120x Dijital Zoom |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| Enerji Sınıfı | A |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 74 saat 25 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | C |
| Onarılabilirlik Sınıfı | B |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 1100 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP68 |
| Ağırlık Seçenekleri | 211 (Titanyum) Gram |