ÜRÜN
PUANI
PUANI
69
OnePlus
OnePlus 12 (24 GB / 1 TB)
Ekran Boyutu
6.82 İnç
Batarya Kapasitesi
5400 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.6
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.82 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3168 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 510 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 112.79 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) Dolby Vision HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DC Dimming DCI-P3 100% Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera Flexi |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 90.57 % |
| Batarya Kapasitesi | 5400 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 100 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (100W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya 55 Dakikada Kablosuz Tam Dolum |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | All Pixel Omni-Directional PDAF Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Color Spectrum Sensor Hibrit Otomatik Odaklama (PDAF + CDAF) Color temperature sensor Flicker Sensör HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.4 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dolby Vision Kayıt HDR HDR (4K) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Portre Modu (Bokeh) Tilt-Shift Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 720p @ 60fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 24fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps 720p @ 480fps 1080p @ 240fps 1080p @ 480fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Otomatik Odaklama Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Ekstra Geniş Açı (114°) Sony Exmor Sensör (IMX581) 0.8μm (1.6μm) Piksel 1/2 Sensör Boyutu 6 Elementli Lens 14mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Sensör Boyutu | 1/2.74 İnç |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Video Kayıtta Portre Modu HDR Sanal Flaş Gesture Shot Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) S |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB/AC) |
| CPU Frekansı | 3.3 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 5x 3.2 GHz Kryo |
| 2. Yardımcı İşlemci | 2x 2.3 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 3) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 1 TB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 164.3 mm |
| En | 75.8 mm |
| Kalınlık | 9.15 mm |
| Ağırlık | 220 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 14 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) 8x8 MIMO 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC LHDC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX5 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü SensorCore Ortam Işığı Sensörü (Arka) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Dual Vapor Chambers Soğutma Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) Hızlı Kablosuz Şarj Etme (10W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Sanal RAM Artırma (12GB) Tek Elde Kullanım Modu Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | eSIM Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Aralık |
| Seri | OnePlus 12 |
| GPU Frekansı | 903 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odak Uzaklığı | 23 mm |
| Radyo | Yok |
| Video Oynatma | 19 Saat |
| Video Oynatma Notu | Çevrimiçi |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| 2G Frekansları | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| 3G Frekansları | (band 19) MHz 800 (band 6) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 4) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz |
| 4G Frekansları | 600 (band 71) MHz 700 (band 12) MHz 700 (band 13) MHz 700 (band 17) MHz 700 (band 28) MHz 800 (band 18) MHz 800 (band 19) MHz 800 (band 20) MHz 850 (band 26) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1500 (band 32) MHz 1700 (band 66) MHz 1700/2100 (band 4) MHz 1800 (band 3) MHz 1900 (band 2) MHz 1900 (band 25) MHz 2100 (band 1) MHz 2300 (band 30) MHz 2600 (band 7) MHz |
| 4G İndirme Hızı | 2000 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 200 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.20) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 15 (V) |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 0.95 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.27 W/kg |
| Alt Seri | OnePlus 12 |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 26 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.6 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Hibrit Zoom (6x) OmniVision OV64B Sensör Optik Zoom (3x) 0.7µm Piksel 1/2 Sensör Boyutu 4 Elementli Lens 33° Açılı 70mm 120x Dijital Zoom |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |