ÜRÜN
PUANI
PUANI
50
OnePlus
OnePlus 10R
Ekran Boyutu
6.7 İnç
Batarya Kapasitesi
4500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.88
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2412 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 394 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.62 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DCI-P3 100% Eğimli Ekran (2.5D) Ekran İçinde Ön Kamera JNCD 0.4 5.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Derinliği 360 Hz Screen T |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 87.29 % |
| Batarya Kapasitesi | 4500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 150 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (150W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Flicker Sensör HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Makro (Macro) Çekim (4 cm) Sony Exmor Sensör (IMX766) 6 Elementli Lens 84.4° Aç |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) (FHD) Tilt-Shift Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 480fps 1080p @ 240fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (119.7°) Sony Sensör (IMX355) 5 Elementli Lens 15.5mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Time-lapse (Hyperlapse) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Samsung S5K3P9 Sensör |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 8100 |
| CPU Frekansı | 2.85 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.85 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G610 MC6 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.3 mm |
| En | 75.5 mm |
| Kalınlık | 8.2 mm |
| Ağırlık | 186 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | ColorOS 12 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü SensorCore |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Hi-Res Audio Sertifikası Vapor-Chamber Soğutma |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Nisan |
| Seri | OnePlus 10 |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Odak Uzaklığı | 23.6 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| 4G İndirme Hızı | 600 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 150 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.12) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 14 (U) |
| Alt Seri | OnePlus 10 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim 1.75μm Piksel 3 Elementli Lens 88.8° Açılı |
| Diğer Adları | OnePlus Ace |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 15 (V) |