ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
OnePlus
OnePlus 10 Pro (12 GB)
Ekran Boyutu
6.7 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3216 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 525 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.9 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) HDR HDR10+ Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera 5.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Der |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.57 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 80 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (80W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | All Pixel Omni-Directional PDAF Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Hibrit Otomatik Odaklama (PDAF+Laser+Depth+CDAF) Color temperature sensor Flicker Sensör HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama RAW |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.43 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR HDR (4K) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Odak Takibi Portre Modu (Bokeh) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 120fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 24fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 480fps 1080p @ 240fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (150°) Samsung ISOCELL JN1 Sensör 1/2.76 Sensör Boyutu 6 Elementli Lens |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sanal Flaş Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Sony Exmor Sensör (IMX615) Yüz Algılama |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.5 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163 mm |
| En | 73.9 mm |
| Kalınlık | 8.55 mm |
| Ağırlık | 200.5 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 12 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula RGB Işık Sensörü Ortam Işığı Sensörü Barometre SensorCore |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Ocak |
| Seri | OnePlus 10 |
| GPU Frekansı | 818 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus |
| Odak Uzaklığı | 23 mm |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| DxOMark Camera v4 | 127 Puan |
| DxOMark Camera v5 | 122 Puan |
| 4G İndirme Hızı | 1200 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 200 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.18) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 14 (U) |
| Alt Seri | OnePlus 10 |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 32 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Optik Zoom (3.3x) 5 Elementli Lens 77mm |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 15 (V) |