ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
Omix O1 Next 5G
Ekran Boyutu
6.74 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
Bellek (RAM)
8 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Ekran Boyutu | 6.74 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Çentikli (Notch) Damla Çentikli (Water-Drop Notch) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 18 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Otomatik Odaklama Zamanlayıcı |
| Flaş | LED |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 6400 |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.5 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 168.75 mm |
| En | 78.1 mm |
| Kalınlık | 8.3 mm |
| Ağırlık | 206 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Temmuz |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Panda Glass |
| Radyo | Var |
| Geekbench 6 Single Core | 812 Puan |
| Geekbench 6 Multi Core | 2.132 Puan |
| Kutu İçeriği | Şeffaf Arka Kapak Kılıfı SIM Çıkartma İğnesi USB Güç Adaptörü (33W) USB Kablosu |