ÜRÜN
PUANI
PUANI
65
Nubia Z70S Ultra
Ekran Boyutu
6.85 İnç
Batarya Kapasitesi
6600 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.7
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş |
| Ekran Boyutu | 6.85 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1216x2688 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 430 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 113.68 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR Çentiksiz Tam Ekran Tasarım Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DCI-P3 100% Ekran Altında Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 2000 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) 2500 Hz Instant Touch Sampling Rate 2592Hz |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.74 % |
| Batarya Kapasitesi | 6600 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 80 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (80W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Silicon-carbon |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu HDR RAW Kayıt Yapabilme Fiziki Denklanşör Tuşu Otomatik Odaklama Makro (Macro) Çekim (2.5 cm) OmniVision OVX9000 Sensör Zamanlayıcı 1.2µm Piksel |
| Flaş | LED (Halka) |
| Diyafram Açıklığı | F1.7 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.3 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 2160p @ 120fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.0 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Otomatik Odaklama Ekstra Geniş Açı (122°) 13mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU Frekansı | 4.32 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.32 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.53 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 830 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16/24GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 164.3 mm |
| En | 77.1 mm |
| Kalınlık | 8.6 mm |
| Ağırlık | 228 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Kızılötesi | Var |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX9 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | DTS:X Karanlık Mod (Dark Mode) Kısayol Tuşu (Kişiselleştirilebilir) Sanal RAM Artırma (12GB) Tek Elde Kullanım Modu Vapor-Chamber Soğutma |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Nisan |
| Seri | ZTE Nubia |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| Odak Uzaklığı | 35 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Alt Seri | ZTE Nubia Z |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.48 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Periscope Zoom Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Optik Zoom (3.3x) Telefoto Makro (15cm) 1/2 Sensör Boyutu |