ÜRÜN
PUANI
PUANI
58
Nubia Red Magic 7S Pro
Ekran Boyutu
6.8 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
Bellek (RAM)
12 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Mor |
| Ekran Boyutu | 6.8 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 387 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 111.64 cm² |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DC Dimming DCI-P3 100% Ekran Altında Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 600 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) 960 Hz Screen Touch Response |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 87.09 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 65 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (65W) Hızlı Şarj (135W) (Çin) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Zamanlayıcı |
| Flaş | LED |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| CPU Frekansı | 3.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/18GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 166.27 mm |
| En | 77.1 mm |
| Kalınlık | 9.98 mm |
| Ağırlık | 235 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | Redmagic OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Redmagic OS 5.5 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Bakır Soğutma Kanalı Dahili Likit Soğutma Sistemi DTS:X Ultra Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Hava Soğutma (Centrifugal Fan) Kapasitif Kısayol Oyun Tuşları RGB LED Arka Aydınlatma Smart PA (Power Amplifier) Vapor-Chamber Soğutma |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Temmuz |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 900 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |
| Kullanım Amacı | Oyun |