ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
Nubia Red Magic 6 Lite (Snapdragon 765G) (NX651J)
Ekran Boyutu
6.65 İnç
Batarya Kapasitesi
5100 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.75
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 6.65 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 388 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 108.56 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 80.54 % |
| Batarya Kapasitesi | 5100 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 30 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Qualcomm Quick Charge 4.0 USB-PD 3.0 (Power Delivery) |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Otomatik Odaklama Sony Exmor Sensör (IMX582) 0.8μm (1.6μm) Piksel 6 Elementli Lens |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.75 |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 765G (SM7250-AB) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz Kryo 475 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 1x 2.2 GHz |
| 2. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 620 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 2.1 |
| Boy | 171.7 mm |
| En | 78.5 mm |
| Kalınlık | 9.1 mm |
| Ağırlık | 215 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | nubia UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | nubia UI 8.0 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | DTS Ses |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Duyurulma Tarihi | 2020, Nisan |
| Seri | ZTE Nubia |
| GPU Frekansı | 625 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Alt Seri | ZTE Nubia Red Magic |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Kullanım Amacı | Oyun |