ÜRÜN
PUANI
PUANI
65
Nubia Red Magic 10S Pro+
Ekran Boyutu
6.85 İnç
Batarya Kapasitesi
7500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.88
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Saydam Siyah |
| Ekran Boyutu | 6.85 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1216x2688 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 431 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 113.68 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) Çizilmeye Dirençli Cam Çentiksiz Tam Ekran Tasarım Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DC Dimming DCI-P3 100% Delta-E < 1 Ekran Altında Ön Kamera 10bit Renk D |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 91.42 % |
| Batarya Kapasitesi | 7500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 120 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (120W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Bypass Charge |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Panorama Otomatik Odaklama OmniVision OV50E Sensör Zamanlayıcı 7 Elementli Lens |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.5 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (120°) 14mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu 1.12μm Piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU Frekansı | 4.47 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.47 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.53 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 830 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5T |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.1 Pro |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 16/24GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 512/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.42 mm |
| En | 76.14 mm |
| Kalınlık | 8.9 mm |
| Ağırlık | 229 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Kullanıcı Arayüzü | Redmagic OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Redmagic OS 10.5 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) Dual-Band (5GHz) 4x4 MIMO 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Kızılötesi | Var |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi DTS:X Ultra Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Hava Soğutma (Centrifugal Fan) Kapasitif Kısayol Oyun Tuşları Karanlık Mod (Dark Mode) Kısayol Tuşu (Kişiselleştirilebilir) LED Arka Aydınlatma RGB LED Arka Aydınlatma Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Mayıs |
| Seri | ZTE Nubia |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 1200 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass |
| Odak Uzaklığı | 24 mm |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Var |
| Alt Seri | ZTE Nubia Red Magic |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 35 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |
| LED Özelliği | Arka Kapakta |
| Enerji Sınıfı | A |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 80 saat 12 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | C |
| Onarılabilirlik Sınıfı | C |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 1200 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP54 |
| Kullanım Amacı | Oyun |