ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
Nubia Neo 3 5G (Z2464N)
Ekran Boyutu
6.8 İnç
Batarya Kapasitesi
6000 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
Bellek (RAM)
8 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Sarı |
| Ekran Boyutu | 6.8 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2392 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 386 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 111.49 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera 1000 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1200 Hz Instant Touch Sampling Rate |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 86.59 % |
| Batarya Kapasitesi | 6000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 33 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Bypass Charge |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu |
| Flaş | LED |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc T8300 |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 168.3 mm |
| En | 76.5 mm |
| Kalınlık | 8.3 mm |
| Ağırlık | 210 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Kullanıcı Arayüzü | My OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | My OS 15 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP5X |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | DTS:X Kapasitif Kısayol Oyun Tuşları Karanlık Mod (Dark Mode) LED Arka Aydınlatma RGB LED Arka Aydınlatma Sanal RAM Artırma (12GB) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Mart |
| Seri | ZTE Nubia |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Radyo | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Var |
| Geekbench 6 Single Core | 880 Puan |
| Geekbench 6 Multi Core | 2.040 Puan |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 1.057 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.443 W/kg |
| Kutu İçeriği | Ekran Koruma Filmi Mikrofonlu Kulaklık (Type-C) Şeffaf Arka Kapak Kılıfı USB Kablosu (Type-C'den Type-C'ye) USB Type-C Güç Adaptörü (33W) |
| Alt Seri | ZTE Nubia Neo |
| Kullanım Kılavuzu | Nubia Neo 3 5G Kullanım Kılavuzu |
| LED Özelliği | Arka Kapakta |
| Enerji Sınıfı | A |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 60 saat 37 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | D |
| Onarılabilirlik Sınıfı | B |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 800 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP54 |
| Kullanım Amacı | Oyun |