ÜRÜN
PUANI
PUANI
47
Nubia Air
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.6
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Altın |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1224x2720 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 440 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 110.73 cm² |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DCI-P3 100% Ekran İçinde Ön Kamera 4500 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Ekran/Gövde Oranı | 88.09 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 33 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Otomatik Odaklama |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc T8300 |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 164.17 mm |
| En | 76.57 mm |
| Kalınlık | 6.7 mm |
| Ağırlık | 172 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Kullanıcı Arayüzü | MiFavor UI |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX9K |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Sanal RAM Artırma (12GB) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül |
| Seri | ZTE Nubia |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 7i |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| AnTuTu Puanı v11 | 595.900 Puan |
| Geekbench 6 Single Core | 880 Puan |
| Geekbench 6 Multi Core | 2.070 Puan |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 1.654 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.631 W/kg |
| Kutu İçeriği | Arka Kapak Kılıfı Ekran Koruma Filmi Mikrofonlu Kulaklık (Type-C) USB Kablosu (Type-C'den Type-C'ye) USB Type-C Güç Adaptörü (33W) |
| Alt Seri | ZTE Nubia Air |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 0.08 MP |
| Enerji Sınıfı | B |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 49 saat |
| Düşme Direnci Sınıfı | D |
| Onarılabilirlik Sınıfı | B |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 1000 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP68 |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 5.9 mm |