ÜRÜN
PUANI
PUANI
50
Meizu 18s Pro
Ekran Boyutu
6.7 İnç
Batarya Kapasitesi
4500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.9
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz Mavi Gri |
| Ekran Boyutu | 6.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 526 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.98 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım DCI-P3 100% Ekran İçinde Ön Kamera On-Cell Touch Ekran Teknolojisi 5.000.000:1 Kontrast Oranı 240 Hz Screen Touch Response 420 cd/m² (nit) Parlaklık 800 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1300 cd/ |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 91.02 % |
| Batarya Kapasitesi | 4500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 40 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Qualcomm Quick Charge 4.0+ Hızlı Şarj (40W) USB-PD 3.0 (Power Delivery) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel) Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Otomatik Odaklama Makro (Macro) Çekim (2 cm) Samsung ISOCELL GN1 Sensör 0.8μm (2.4μm) Piksel 7 Elementli Lens |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.3 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR (4K) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Ekstra Geniş Açı (130°) Sony Exmor Sensör (IMX616) 6 Elementli Lens 15mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 44 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu HDR Sanal Flaş Yapay Zeka (AI) Yüz Tanımlama (Face ID) Samsung ISOCELL GH1 Sensör 1.4μm Pixel 5 Eleme |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 888+ (SM8350) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 162.5 mm |
| En | 73 mm |
| Kalınlık | 8.1 mm |
| Ağırlık | 189 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Kullanıcı Arayüzü | Flyme |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Flyme 9.2 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) IRNSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Kalp Atış Hızı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi Hızlı Kablosuz Şarj Etme (10W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Smart PA (Power Amplifier) Vapor-Chamber Soğutma |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Eylül |
| Seri | Meizu 18 |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| Odak Uzaklığı | 23 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 55 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto OmniVision OV08A10 Sensör Optik Zoom (3x) 5 Elementli Lens 30x Dijital Zoom 79mm |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (40W) |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F1.4 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | TOF (Time of Flight) 3D 4 Elementli Lens |
| OIS Özelliği | SMA OIS |