ÜRÜN
PUANI
PUANI
49
Meizu 18
Ekran Boyutu
6.2 İnç
Batarya Kapasitesi
4000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.6
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz Mavi Pembe |
| Ekran Boyutu | 6.2 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 563 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 92.41 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera On-Cell Touch Ekran Teknolojisi 5.000.000:1 Kontrast Oranı 240 Hz Screen Touch Response 420 cd/m² (nit) Parlaklık 800 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1300 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 87.63 % |
| Batarya Kapasitesi | 4000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 36 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | USB PD (Power Delivery) Hızlı Şarj (36W) Qualcomm Quick Charge 3.0+ |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Otomatik Odaklama Makro (Macro) Çekim (2.5 cm) Sony Exmor RS Sensör (IMX682) 0.8μm (1.6μm) Piksel 7 Elementli Lens |
| Flaş | Çift Tonlu 4 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Ekstra Geniş Açı (122°) Samsung ISOCELL 3P9 (S5K3P9SX) Sensör 5 Elementli Lens 15mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu HDR Sanal Flaş Yapay Zeka (AI) Yüz Tanımlama (Face ID) Samsung 3T2 Sensör 5 Elementli Lens 26mm |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 152.4 mm |
| En | 69.2 mm |
| Kalınlık | 8.18 mm |
| Ağırlık | 162 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Kullanıcı Arayüzü | Flyme |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Flyme 9 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi Smart PA (Power Amplifier) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Mart |
| Seri | Meizu 18 |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Odak Uzaklığı | 26 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 55 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto OmniVision OV08A10 Sensör Optik Zoom (3x) 5 Elementli Lens 30x Dijital Zoom 79mm |
| OIS Özelliği | SMA OIS |