ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Lenovo Legion Phone Duel
Ekran Boyutu
6.65 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.89
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Kırmızı |
| Ekran Boyutu | 6.65 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 388 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 108.56 cm² |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam Çentiksiz Tam Ekran Tasarım Multi Touch Çerçevesiz Tasarım 240 Hz Screen Touch Response |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 81.77 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 90 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (65W) Hızlı Şarj (45W) Hızlı Şarj (90W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama 0.8μm (1.6μm) Piksel 6 Elementli Lens 80° Açılı |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.89 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.72 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 2160p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (120°) 1.0 µm Piksel 16mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Özellikleri | Pop-Up Açılma Dijital görüntü sabitleyici (EIS) 25mm 81° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 865+ (SM8250-AB) |
| CPU Frekansı | 3.1 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.1 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 650 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 169.17 mm |
| En | 78.48 mm |
| Kalınlık | 9.9 mm |
| Ağırlık | 239 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | ZUI |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot MiraCast |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü Ultrasonic AirTriggers |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Çift Likit Soğutma Sistemi Dahili Likit Soğutma Sistemi Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Gürültü Önleyici 4 Mikrofon LED Arka Aydınlatma Multidimensional Vibration Control RGB LED Arka Aydınlatma |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Duyurulma Tarihi | 2020, Temmuz |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 645 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 6 |
| Odak Uzaklığı | 25 mm |
| 4G İndirme Hızı | 800 Mbps |
| 4G Karşıya Yükleme Hızı | 200 Mbps |
| 4G Teknolojisi | LTE (Cat.15) |
| Diğer Adları | Lenovo Legion Phone Pro |
| Kullanım Amacı | Oyun |