ÜRÜN
PUANI
PUANI
49
Infinix Zero Flip
Ekran Boyutu
6.9 İnç
Batarya Kapasitesi
4720 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.88
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Pembe |
| Ekran Boyutu | 6.9 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2640 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Multi Touch Ekran İçinde Ön Kamera 1.000.000:1 Kontrast Oranı (Tipik) 360 Hz Screen Touch Response 1400 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) 2160Hz PWM Dimming |
| Batarya Kapasitesi | 4720 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 70 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (70W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Samsung ISOCELL GN5 Sensör Zamanlayıcı 1.0µm Piksel 84° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps 1080p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (114°) 0.64um Piksel |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Ön Kamera için LED Flaş Portre Modu Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Samsung ISOCELL JN1 Sensör 0.64μm (1.28μm) Piksel 82.3° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 8020 |
| CPU Frekansı | 2.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.6 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G77 MC9 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 170.75 mm |
| En | 73.4 mm |
| Kalınlık | 7.64 mm |
| Ağırlık | 195 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Kullanıcı Arayüzü | XOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | XOS 14.5 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | DTS Ses Hi-Res Audio Sertifikası HWA (Hi-Res Wireless Audio) Yüksek Kalitede (Hi-Res) Ses Kaydı Yüz Tanımlama 2 Yıl Güncelleme Garantisi 3 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Eylül |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Radyo | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 3.64 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 1056x1066 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | AMOLED Gorilla Glass Victus 2 Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) 1.000.000:1 Kontrast Oranı 120 Hz Ekran Yenileme Hızı 1100 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) 1920Hz PWM Dimming |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 413 PPI |
| Kalınlık (Katlanmış Durumda) | 16.04 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 87.97 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 73.4 mm |