ÜRÜN
PUANI
PUANI
50
Infinix Note 40 Pro 5G
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.75
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Altın Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2436 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 393 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Alanı | 109.49 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera Flexible AMOLED JNCD 1.5 5.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Derinliği 360 Hz Screen Touch Response 550 cd/m² (nit) Parlaklık 1300 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) 15 |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.3 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 45 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Bypass Charge 26 Dakikada %50 Dolum |
| Kamera Çözünürlüğü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu 6 Elementli Lens |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.75 |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Sensör Boyutu | 1/3.1 İnç |
| Ön Kamera Özellikleri | Ön Kamera için LED Flaş Galaxycore GC32E1 Sensör Ön Kamera için Dual-LED Flaş 5 Elementli Lens |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 7020 |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | IMG BXM-8-256 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 2.2 |
| Boy | 164.28 mm |
| En | 74.5 mm |
| Kalınlık | 8.09 mm |
| Ağırlık | 196 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Kullanıcı Arayüzü | XOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | XOS 14 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX3 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP5X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Karanlık Mod (Dark Mode) Sanal RAM Artırma (8GB) USB Tip-C ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama 2 Yıl Güncelleme Garantisi 3 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Mart |
| Seri | Infinix Note |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör JBL Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass |
| Kayıpsız Yakınlaştırma | 3 x |
| Radyo | Var |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Var |
| Alt Seri | Infinix Note 40 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (20W) |
| LED Özelliği | Arka Kapakta |
| Ağırlık Seçenekleri | 190 Gram |