ÜRÜN
PUANI
PUANI
50
Infinix Hot 60i 5G (X6730B)
Ekran Boyutu
6.75 İnç
Batarya Kapasitesi
6000 mAh
Hızlı Şarj
Var
İkinci Arka Kamera
Var
Ön Kamera Diyafram Açıklığı
F2.0
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Kırmızı Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.75 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 260 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 109.6 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Çentikli (Notch) Damla Çentikli (Water-Drop Notch) 72% NTSC 83% NTSC 240 Hz Screen Touch Response 560 cd/m² (nit) Parlaklık 670 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 84.17 % |
| Batarya Kapasitesi | 6000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 18 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Zamanlayıcı 73.8° Açılı |
| Flaş | 2 LED |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 1440p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Zamanlayıcı (self-timer) 65.3° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 6400 |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.5 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC 5.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 4/8GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 167.64 mm |
| En | 77.67 mm |
| Kalınlık | 8.14 mm |
| Ağırlık | 199 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Kullanıcı Arayüzü | XOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | XOS 15 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Sanal Jiroskop |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Çocuk Modu DTS Ses Karanlık Mod (Dark Mode) Sanal RAM Artırma (4GB) Ters Şarj (10W) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ağustos |
| Seri | Infinix Hot |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Radyo | Var |
| Müzik Oynatma | 128 Saat |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Çift Hat Özelliği | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 1.824 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.287 W/kg |
| Alt Seri | Infinix Hot 60 |
| Konuşma Süresi (4G) | 41.2 Saat |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 2 TB |
| Enerji Sınıfı | E |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 32 saat 31 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | A |
| Onarılabilirlik Sınıfı | B |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 800 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP64 |