ÜRÜN
PUANI
PUANI
58
Huawei Pura 80 Pro+
Ekran Boyutu
6.8 İnç
Batarya Kapasitesi
5700 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.6
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Kırmızı Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.8 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1276x2848 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 460 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 111.06 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) HDR Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Ekran İçinde Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 300 Hz Dokunma Tepki Hızı 1440 Hz PWM Dimming 3000 cd/m² (nit) Parlaklık ( |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.54 % |
| Batarya Kapasitesi | 5700 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 100 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (100W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Multi-Spectrum Colour Temperature Sensor Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Çift Aralıklı Diyafram (Dual Aperture) Color temperature sensor HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Lazer Otomatik Odaklama (Las |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR HDR (4K) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) (4K) HDR Vivid Kayıt Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 960fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 40 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim 13mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sesle Komut Yavaş Çekim (Slow Motion) Video Kayıt Zamanlayıcı (self-timer) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Panorama Selfi Video HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Huawei Kirin 9020 |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| CPU Çekirdeği | 12 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.5 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.15 GHz |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.6 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Maleoon 920 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 512/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163 mm |
| En | 76.1 mm |
| Kalınlık | 8.3 mm |
| Ağırlık | 219 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 8x8 MIMO 2X MIMO MU-MIMO MIMO HE160 Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC L2HC LDAC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I+B1C+B2a+B2b) Galileo (E1 + E5a + E5b) NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX9 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü Barometre |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Hızlı Kablosuz Şarj Etme (20W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Kolay Arayüz (Easy Mode) Tek Elde Kullanım Modu USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Uydu ile Çift Yönlü Mesajlaşma (Beidou) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Haziran |
| Seri | Huawei Pura |
| Durum | Yalnızca Çin Pazarı İçin |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) |
| Ekran Dayanıklılığı | Kunlun Glass |
| Odak Uzaklığı | 22.5 mm |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Alt Seri | Huawei Pura 80 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.1 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Optik Zoom (4x) Telefoto Makro (5cm) 92.5mm 100x Dijital Zoom |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (80W) |
| Diyafram Açıklığı (Maks) | F4.0 |
| Not | Google Mobil Hizmetler (GMS) ön yüklü gelmemektedir. |