ÜRÜN
PUANI
PUANI
56
Huawei P60 Art
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Batarya Kapasitesi
5100 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.4
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Altın Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1220x2700 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 444 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.45 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 300 Hz Dokunma Tepki Hızı 1440 Hz PWM Dimming |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.58 % |
| Batarya Kapasitesi | 5100 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 88 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (88W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Silicon-carbon |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Çift Aralıklı Diyafram (Dual Aperture) Color temperature sensor HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Sesli komut Zamanlayıcı |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.4 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 960fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 40 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı 13mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sesle Komut Yavaş Çekim (Slow Motion) Video Kayıt Zamanlayıcı (self-timer) Panorama Selfi Video HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| CPU Frekansı | 3.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 512GB/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 161 mm |
| En | 74.5 mm |
| Kalınlık | 8.3 mm |
| Ağırlık | 206 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| Kullanıcı Arayüzü | EMUI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | EMUI 13 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 4096 QAM 8x8 MIMO 2X MIMO MU-MIMO MIMO HE160 Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC L2HC LDAC SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B1C + B2a) NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort DisplayPort (1.2) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Mart |
| Seri | Huawei P |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 900 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) |
| Ekran Dayanıklılığı | Kunlun Glass |
| Odak Uzaklığı | 24.5 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Alt Seri | Huawei P60 |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.1 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Optik Zoom (3.5x) 90mm 100x Dijital Zoom |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 256 (NM Card) GB |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| Diyafram Açıklığı (Maks) | F4.0 |
| Not | Google Mobil Hizmetler (GMS) ön yüklü gelmemektedir. |