ÜRÜN
PUANI
PUANI
49
Huawei P40 Pro+
Ekran Boyutu
6.58 İnç
Batarya Kapasitesi
4200 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.9
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Ekran Boyutu | 6.58 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1200x2640 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 441 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 104.03 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera Flex OLED |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 90.57 % |
| Batarya Kapasitesi | 4200 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 40 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (40W) Huawei SuperCharge (22.5W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | All Pixel Omni-Directional PDAF Multi-Spectrum Colour Temperature Sensor Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Octa Pixel) Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Color Spectrum Sensor Leica Optik Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu HDR Yapay Zeka ( |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.28 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 7680fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 40 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F1.8 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı 1/1.54 Sensör Boyutu 18mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Portre Modu HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Huawei Kirin 990 5G |
| CPU Frekansı | 2.86 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.86 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 2.36 GHz ARM Cortex-A76 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.95 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G76 MC16 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 158.2 mm |
| En | 72.6 mm |
| Kalınlık | 9.0 mm |
| Ağırlık | 226 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | EMUI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | EMUI 10.1 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MU-MIMO MIMO HE160 Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot MiraCast |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC BLE LDAC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B1C + B2a) BeiDou (B1I + B2a) NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Air Gesture Ekran Projeksiyonu Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Huawei GPU Turbo Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Kolay Arayüz (Easy Mode) Ses Yakınlaştırma Tek Elde Kullanım Modu Yüz Tanımlama Yüz Tanımlama (Kızılötesi - IR) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Duyurulma Tarihi | 2020, Mart |
| Seri | Huawei P |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Odak Uzaklığı | 23 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| AnTuTu Puanı v8 | 529.700 Puan |
| Geekbench 5 Single Core | 780 Puan |
| Geekbench 5 Multi Core | 3.200 Puan |
| Alt Seri | Huawei P40 |
| Kullanım Kılavuzu | Huawei P40 Pro+ Kullanım Kılavuzu |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F4.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Optik Zoom (10x) 240mm |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 256 (NM Card) GB |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (40W) |
| Not | Google Mobil Hizmetler (GMS) ön yüklü gelmemektedir. |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Optik Görüntü Sabitleme (OIS) Optik Zoom (3x) Telephoto 80mm |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Özellikleri | Kızılötesi (IR) Kamera TOF (Time of Flight) 3D |
| 5. Arka Kamera | Var |
| 5. Arka Kamera Özellikleri | TOF (Time of Flight) 3D |