ÜRÜN
PUANI
PUANI
54
Huawei Mate X5
Ekran Boyutu
6.4 İnç
Batarya Kapasitesi
5060 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Altın Mor Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2504 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 426 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Alanı | 95.85 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) 7.85 " Ana Ekran 10bit Renk Derinliği 300 Hz Dokunma Tepki Hızı 1440 Hz PWM Dimming |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 84.38 % |
| Batarya Kapasitesi | 5060 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 66 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Color temperature sensor HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Sesli komut Makro (Macro) Çekim (2.5 cm) Sony Exmor Sensör (IMX7 |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim 13mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sesle Komut Yavaş Çekim (Slow Motion) Video Kayıt Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) G |
| Yonga Seti (Chipset) | Huawei Kirin 9000S |
| CPU Frekansı | 2.62 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.62 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.15 GHz |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.53 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Maleoon 910 |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Boy | 156.9 mm |
| En | 72.4 mm |
| Kalınlık | 11.08 mm |
| Ağırlık | 245 Gram |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 4 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) 4096 QAM 8x8 MIMO 2X MIMO MU-MIMO MIMO HE160 Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC L2HC HD LDAC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I+B1C+B2a+B2b) Galileo (E1 + E5a + E5b) NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü Barometre |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Ekran Projeksiyonu Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Hızlı Kablosuz Şarj Etme (7.5W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Uydu ile Çift Yönlü Mesajlaşma (Beidou) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort DisplayPort (1.2) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Eylül |
| Seri | Huawei Mate |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Kunlun Glass |
| Odak Uzaklığı | 23 mm |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Çift Hat Özelliği | 2. SIM Hafıza Kartı Yuvasında |
| Alt Seri | Huawei Mate X |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Periscope Zoom Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Optik Zoom (5x) 125mm |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 256 (NM Card) GB |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 7.85 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 2224x2496 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) OLED 120 Hz Ekran Yenileme Hızı 240 Hz Screen Touch Response 1440 Hz PWM Dimming |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| Ağırlık Seçenekleri | 243 (Deri) Gram |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 426 PPI |
| Not | Google Mobil Hizmetler (GMS) ön yüklü gelmemektedir. |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 5.3 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 156.9 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 141.5 mm |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Ön Kamera Diyafram | F2.4 |
| İkinci Ön Kamera Özellikleri | Portre Çekim |