ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Honor V Purse
Ekran Boyutu
6.45 İnç
Batarya Kapasitesi
4500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.9
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Altın Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.45 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1088x2348 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 401 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 102.14 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Multi Touch Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) 7.71" Flexible OLED Ana Ekran 10bit Renk Derinliği 240 Hz Screen Touch Response 1600 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks) 2160Hz PWM Dimming |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 87.37 % |
| Batarya Kapasitesi | 4500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 35 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (35W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Panorama Otomatik Odaklama Sesli komut Zamanlayıcı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Sesle Komut Gesture Shot Arka Kamera Ortak Kullanım Gülümseme Algılama |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 670) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 670) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.9 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 642L |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 156.5 mm |
| En | 74.7 mm |
| Kalınlık | 8.6 mm |
| Ağırlık | 214 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | MagicOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MagicOS 7.2 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD BLE LDAC SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Karanlık Mod (Dark Mode) USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Eylül |
| Seri | Honor V |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| GPU Frekansı | 550 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 7.71 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 2016x2348 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | DCI-P3 Renk Uzayı Katlanabilir (Foldable) OLED 1.07 Milyar Renk 90 Hz Ekran Yenileme Hızı 240 Hz Screen Touch Response 1600 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks) 2160Hz PWM Dimming |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 401 PPI |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 4.3 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 156.5 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 135.6 mm |