ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Honor Magic V
Ekran Boyutu
6.45 İnç
Batarya Kapasitesi
4750 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.9
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Turuncu |
| Ekran Boyutu | 6.45 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2560 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 431 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Alanı | 95.87 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DCI-P3 100% Ekran İçinde Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 1000 cd/m² (nit) Parlaklık |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 82.21 % |
| Batarya Kapasitesi | 4750 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 66 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Zamanlayıcı |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (122°) 13mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 42 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR Sesle Komut Gesture Shot Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Arka Kamera Ortak Kullanım Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.5 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 160.4 mm |
| En | 72.7 mm |
| Kalınlık | 6.7 mm |
| Ağırlık | 293 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | Magic UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Magic UI 6.0 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 4096 QAM 2X MIMO MIMO HE160 Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD BLE LDAC SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo BeiDou (B1I + B1C + B2a) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | DTS:X Ultra USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort DisplayPort (1.2) |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Ocak |
| Seri | Honor Magic |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| GPU Frekansı | 818 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Odak Uzaklığı | 23 mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Alt Seri | Honor Magic V |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | 20mm |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 7.9 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 1984x2272 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | DCI-P3 Renk Uzayı HDR HDR10+ Katlanabilir (Foldable) OLED 90 Hz Ekran Yenileme Hızı |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 381 PPI |
| Kalınlık (Katlanmış Durumda) | 14.3 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 141.1 mm |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 42 MP |
| İkinci Ön Kamera Diyafram | F2.4 |