ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Google
Google Pixel 9
Ekran Boyutu
6.3 İnç
Batarya Kapasitesi
4700 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.68
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Pembe Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.3 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2424 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 422 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 94.89 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Ekran İçinde Ön Kamera 2.000.000:1 Kontrast Oranı (Tipik) 1800 cd/m² (nit) Parlaklık (HDR) 2700 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 86.25 % |
| Batarya Kapasitesi | 4700 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 27 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (27W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Octa Pixel) Portre Modu (Bokeh) HDR Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Spectral + Flicker Sensör Zamanlayıcı 82° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.68 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.31 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Portre Modu (Bokeh) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) 10-bit LOG |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 24fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 24fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F1.7 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Quad Pixel) Makro (Macro) Çekim Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Ekstra Geniş Açı (123°) 1/2.55 |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 10.5 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Portre Modu Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Sanal Flaş Sesle Komut Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) Panorama Self |
| Yonga Seti (Chipset) | Google Tensor G4 |
| CPU Frekansı | 3.1 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.1 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.6 GHz ARM Cortex-A720 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.92 GHz ARM Cortex-A520 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G715 MC7 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 152.8 mm |
| En | 72 mm |
| Kalınlık | 8.5 mm |
| Ağırlık | 198 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual Band GNSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Barometre |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Corning Gorilla Glass Victus 2 Arka Kapak Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Karanlık Mod (Dark Mode) Yüz Tanımlama 7 Yıl Güncelleme Garantisi |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | eSIM Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Ağustos |
| Seri | Google Pixel 9 |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 940 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Radyo | Yok |
| DxOMark Camera v5 | 154 Puan |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 16 (B) |
| Alt Seri | Google Pixel 9 |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (15W) |
| DxOMark Camera v6 | 143 Puan |
| Enerji Sınıfı | A |
| Şarj Sonrası Pil Süresi | 49 saat 12 dakika |
| Düşme Direnci Sınıfı | A |
| Onarılabilirlik Sınıfı | B |
| Şarj Döngü Sayısı (AB) | 1000 Döngü |
| Suya ya da Toza Direnç Sınıfı | IP68 |