ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Watch S4 41mm Floroelastomer Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.32 inç
Batarya Kapasitesi
320 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Parlaklık Ayarı 60Hz |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Dünya Saatleri Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme Akıllı Sesli Asistan Aydınlatma (Flashlight) Strava |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Ateş Ölçer Düzensiz Ritim Bildirimi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Kayak İp Atlama Voleybol Dans Aerobik |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 320 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 41.2 mm |
| Cihaz Eni | 41.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 8 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 14+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Ekran Kilidi Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma Siren Sesi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 150 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 352 PPI |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 96 sa |
| Seri | Watch S4 |
| Gövde Ağırlık | 32 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HyperOS 3 |
| Azami Parlaklık | 1500 nit |
| Diğer Sensörler | Hall Sensörü |