ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Smart Band 7 Pro Akıllı Bileklik
Ekran Boyutu
1.64 inç
Batarya Kapasitesi
235 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.64 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Kavisli Ekran (2.5D) Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Opsiyonel |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Hatırlatıcılar Zamanlayıcı Alexa Aydınlatma (Flashlight) |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Kronometre Çoklu Spor Modu Geri Sayım Sayacı Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Tenis Basketbol İp Atlama Aerobik |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 235 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Ekran Çözünürlüğü | 280x456 piksel |
| Cihaz Boyu | 44.7 mm |
| Cihaz Eni | 28.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 12 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ iOS 12+ |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 117 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Mi Band |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 144 sa |
| Seri | Xiaomi Mi Band 7 |
| Gövde Ağırlık | 20.5 g |