ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Smart Band 10 Seramik Akıllı Bileklik (BHR07Y5GL)
Ekran Boyutu
1.72 inç
Batarya Kapasitesi
233 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.72 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) 60Hz |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Hatırlatıcılar Dünya Saatleri Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Aydınlatma (Flashlight) |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Seramik |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Kordon Rengi | Beyaz |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Fitness Tenis Futbol Yüzme (Havuz) Merdiven Tırmanma İp Atlama Kürek Sörfü Kuvvet Egzersizleri Binicilik Dans |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 233 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Ekran Çözünürlüğü | 212x520 piksel |
| Cihaz Boyu | 47.74 mm |
| Cihaz Eni | 23.94 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.95 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 14+ |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 150 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Smart Band |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Seri | Xiaomi Smart Band 10 |
| Gövde Ağırlık | 23.05s g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HyperOS 2 |
| Azami Parlaklık | 1500 nit |