ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Redmi Watch 3 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.75 inç
Batarya Kapasitesi
289 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.75 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Güneşte Görünür Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alexa |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon Poliüretan/Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Beyaz Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Yüzme (Havuz) Kayak İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 289 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x450 piksel |
| Cihaz Boyu | 42.58 mm |
| Cihaz Eni | 36.56 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.99 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ iOS 12+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 120 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Redmi Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 288 sa |
| Seri | Redmi Watch 3 |
| Gövde Ağırlık | 37 g |
| Azami Parlaklık | 600 nit |